نخستین تولید کننده محلول ضد عفونی کننده ی الکلی دست در جهانشرکت BODE CHEMIE آلمان در سال 1924 تاسیس شده است. این شرکت با به کارگیری استاندارهای جهانی در زمینه بهداشت و کنترل عفونت، از مشهورترین کمپانی های در این عرصه به شمار میرود. محصولات این شرکت در رده تولیدات دارویی، پزشکی و بهداشتی بر مبنای قوانین دارویی آلمان GMR ، GMP ، MED CERT و CE است.

امروزه این شرکت توانسته است با انجام تحقیقات پیشرفته و امکانات متعدد، بیش از 400 محصول متنوع را در 50 کشور مختلف دنیا در رده محلول های ضدعفونی کننده و پاک کننده برای دست، پوست و بدن، وسایل و سطوح تولید کند.

شرکت بازرگانی نزمین، نمایند انحصاری BODE CHEMIE در ایران، با کمال افتخار امیدوار است بتواند نقش موثری در رفع نیاز مراکز درمانی کشور داشته باشد. این شرکت دارای مجوزهای لازم از اداره دارو واداره تجهیزات وزارت بهداشت، انستیتو پاستور و همچنین دانشکده داروسازی و ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران است. در زمان حاضر محصولات این شرکت در مراکز درمانی معتبر و کلینیکهای دندانپزشکی تهران و نیز در شهرستان ها به شکل منظم توزیع می شود.© Copy Right By NezminCo | Design by Afra