درباره برند

شرکت بازرگانی نزمین قشم

شرکت بازرگانی نزمین قشم، نماینده انحصاری BODE CHEMIE  در ایران، با کمال افتخار امیدوار است بتواند نقش موثری در رفع نیاز مراکز درمانی کشور داشته باشد. این شرکت دارای مجوزهای لازم از اداره ملزومات دارویی سازمان غذا و دارو ، انستیتو پاستور و همچنین دانشکده داروسازی و دپارتمان ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران است. در حال حاضر محصولات این شرکت در مراکز درمانی معتبر و کلینیک های دندانپزشکی تهران و نیز درشهرستان ها به شکل منظم توزیع می شود. معروف ترین محصول این کمپانی، محلول ضد عفونی کننده الکلی دست استریلیوم با فاکتور محافظ و آبرسان پوست است. استریلیوم در سال ۱۹۶۵ به عنوان اولین محلول ضد عفونی کننده الکلی دست ساخته شده و اکنون بیش از ۵ دهه است که در سراسر دنیا به عنوان بهترین محلول ضد عفونی کننده دست (طبق استانداردهای  EN12791 , EN1500 ) شناخته شده است. این محلول بدون نیاز به رقیق کردن تنها در زمان ۹۰ ثانیه برای جراحی و ۳۰ ثانیه برای مصارف بهداشتی می تواند دست ها را با داشتن تاثیر دراز مدت و ماندگار ضد عفونی کند و افزون بر آن به علت داشتن گلیسیرین و تترادکانول باعث خشکی وحساسیت پوست نمی شود.

شایان ذکر است که در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ عنوان و جایزه برند قرن”توسط اداره استاندارد آلمان” به برند استریلیوم تعلق گرفت.

دو محصول باسیلول ای اف و دستمال باسیلول 30 موفق به دریافت سرتیفیکت  ECARF شده اند.

این عنوان نشان می دهد  که یک محصول آسیبی به افرادی که دچار آسم یا آلرژی هستند ایجاد نمی کند یا به عبارت دیگر حداقل تحریک را نسبت به دستگاه تنفس و پوست ایجاد می کند.

Businessmen shaking hands during a meeting.

شرکت BODE CHEMIE

شرکت BODE CHEMIE آلمان در سال ۱۹۲۴ تأسیس شده است. این شرکت با به کار گیری استانداردهای جهانی در زمینه بهداشت و کنترل عفونت، از مشهورترین کمپانی ها در این عرصه به شمار می رود. محصولات این شرکت در رده تولیدات دارویی، پزشکی و بهداشتی بر مبنای قوانین دارویی آلمان، MEDCERT، GMP، GMR و CE است.
امروزه این شرکت توانسته است با انجام تحقیقات پیشرفته و امکانات متعدد، بیش از ۴۰۰ محصول متنوع را در ۵۰ کشور مختلف دنیا در رده محلول های ضد عفونی کننده و تمیز کننده برای دست و بدن، پوست، وسایل و سطوح تولید کند.

Screen Shot 2020-07-06 at 12.34.49 AM

برشورها

کاتالوگ فارسی برای دانلود کلیک کنید